05.11.2018, 21:22
Marcela Speer

Grzegorz Halama w Tarnowskich Górach!

Już 21 listopada


Już po raz szósty, Ministerstwo Śledzia i Wódki zaprasza wszystkich z poczuciem humoru i dystansem do wszelakich spraw ważnych i mniej ważnych, na wieczór z błyskotliwą wesołością w postaci STAND up! Koniecznie dołącz do nas 21.11 ponieważ tego wieczoru odwiedzą nas dwie niezwykłe osobowości - Grzegorz Halama i Marcin Zbigniew Wojciech.

BILETY: 
przedsprzedaż 25 zł 
w dniu imprezy 35 zł

Do nabycia w lokalu Ministerstwo Śledzia i Wódki

GRZEGORZ HALAMA
Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up'u. Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu.

Po 5 latach urlopu wraca na scenę z nowym programem "Długo i szczęśliwie". Bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH 
Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 700 występów. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem